Et skønt sommerhus i Femmøller på en stor og lukket naturgrund.
Dette hus, som er bygget ind i bakkerne i Mols Bjerges Nationalpark, ligger blot og venter på jer og jeres næste ferie.
Huset, som er bygget i 2022, fremstår nyt og moderne med sjæl og en personlig indretning. Der findes to rummelige soveværelser, en hyggelig alkove og en fin hems - altså god plads til hele familien.
Køkken- alrummet og stuen ligger i åben forbindelse og med direkte udgang til den store terrasse. Her er der rekreative områder og et dejligt spabad og på grunden nedenfor bakken er der en åben græsplæne med god plads til boldspil og leg samt et bålsted med plads til hygge.
Femmøller ligger midt i National Park Mols Bjerge, med kort afstand til vandet og handelsbyen Ebeltoft. Her er fred og ro, fugle og egern og dansk natur når det er bedst.
Priser og ledige perioder »