Her i det skønne sommerhusområde i Hejsager, tæt på Haderslev, finder I dette hyggelige sommerhus, som byder på god plads til op til seks personer perfekt til jeres næste ferie. Huset er indrettet med et lyst og indbydende køkken-alrum, der skaber en behagelig atmosfære til både fælles madlavning og afslapning. Bemærk, hvordan de tre separate soverum er placeret i hvert sit hjørne af huset, hvilket giver ekstra ro og privatliv til alle gæster.
Den dejlige terrasse vender mod sydvest og indbyder til hyggelige stunder under åben himmel, hvor I kan nyde solen dagen lang og de smukke aftener i fredelige omgivelser. Med den korte afstand til den skønne strand i Hejsager er det bare med at huske solcremen og badetøjet. Her kan I glæde jer til kridhvidt sand og klart badevand, som inviterer både børn og voksne til afslapning og leg.
Fra sommerhuset har I let adgang til et væld af oplevelser i nærområdet. Vi kan blandt andet fremhæve en ø-tur til Barsø eller Årø. På Årø finder I både smuk natur, øens egen vingård og bryghus, samt flere hyggelige restauranter med gode madoplevelser. Eller måske frister en tur til den af UNESCO anerkendte by Christiansfeld, hvor historien og de berømte honningkager venter.
Priser og ledige perioder »